קידום אתרים » תוספי Page Builder מומלצים לוורדפרס

תוספי Page Builder מומלצים לוורדפרס

כאשר מתחילים תהליך של בניית אתר מקצועי בוורדפרס חשוב תחילה לדעת מהם תוספי ה-Page Builder הקיימים על מנת שניתן יהיה לבנות את האתר ביתר קלות.

תוסף Page Builder הוא תוסף המאפשר לבנות עמודים באופן פשוט יותר ממה שהמערכת של וורדפרס מציעה. בתקופה האחרונה וורדפרס השיקו את עורך התוכן של גוטנברג שהופך את יכולות העריכה לקלות יותר אבל עד שהעורך הזה יהיה מספיק טוב נדבר מעט על התוספים שיאפשרו לבנות עמודים ולערוך אותם באופן פשוט יותר.

תוספי פייג' בילדר מעולים לוורדפרס

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

אלמנטור (Elementor)

אלמנטור הוא פיתוח של חברה הישראלית ובשנים האחרונות הוא הופך להיות אחד מהתוספים הפופולריים ביותר בתחום של בניית אתרים בוורפדרס.

מדובר על תוסף עם ממשק פשוט ונוח לעריכה שמאפשר לבצע תהליך של גרירת אלמנטים לתוך העמוד ואפילו עריכה שלהם בתוך העמוד עצמו.

נכון להיום אם אתם מחפשים תוסף נוח ופשוט לעריכת עמודים אלמנטור הוא כנראה הטוב ביותר מבין האפשרויות הקיימות.

מעבר לבנייה של אתרים ניתן גם לבצע פרויקטים פשוטים יותר כמו בניית עמוד נחיתה ואם אתם בגרסת אלמנטור פרו תוכלו אפילו לטעון אתרים ודפי נחיתה מתוך ספריית העיצובים המוכנים שיש לאלמנטור להציע.

ניתן להוריד את התוסף מהעמוד מתחת:

לחצו כאן למעבר לאתר של אלמנטור

WPBakery Page Builder

תוסף נוסף ו מאוד פופולרי הוא התוסף WPBakery Page Builder. מדובר על תוסף שנקרא בעבר Visual Composer ובגלל סכסוך משפטי החליפו את השם ל- WPBakery Page Builder. וזה התוסף שבעבר הגיע עם תבניות מוכנות מהאתר Themeforst.

נכון להיום התוסף כמעט ולא מתעדכן והמפתחים המקוריים עברו לפיתוח התוסף Visual Composer שהיום מאוד דומה לתוסף של אלמנטור שהזכרנו מעל.

מדובר על תוסף עם גרסה בתשלום בלבד וניתן לרכוש אותו מהקישור מתחת:

לחצו כאן למעבר לאתר של WPBakery Page Builder

Divi Builder

התוסף האחרון שנדבר עליו הוא התוסף Divi Builder. מדובר בתוסף שבעבר היה מאוד פופלרי וגם היום עדיין ניתן לראות בוני האתרים שמשתמשים בו.

התוסף הזה מאוד דומה ל-Wpbakery שהוזכר מעל אבל הוא מעט פחות נוח ממנו לשימוש. הסיבה לכך שבוני אתרים משתמשים בו למרות שהוא פחות נוח היא שניתן לרכוש רישיון אחד שמספק עדכונים לכל החיים וללא הגבלה של אתרים. לעומת זאת הרישיון של שאר התוספים מספיק רק לשנה אחת ויש לחדש אותו בכל שנה.

ניתן להוריד אותו מהקישור מתחת:

לחצו כאן למעבר לאתר של Divi Builder

שורה תחתונה

בשורה התחתונה מומלץ לבנות את האתר באמצעות התוסף של אלמנטור. בנוסף לגרסת ה-PRO שיש להם הם גם מציעים גרסה חינמית שמכילה לא מעט אפשרויות.

במידה ואתם זקוקים לסיוע של בונה אתרים צרו קשר ונשמח לסייע בתהליך של בניית אתר בוורדפרס לעסק שלכם.

כלי נגישות